Hakkımızda

20 yıla yakın plastik enjeksiyon kalıp imalatı deneyimini gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda daha çok ambalaj sektörüne yoğunlaştırmakla birlikte müşteriden gelen istek üzerine farklı alanlarda kullanılan plastik ürünlerle ilgili kalıp imalatını da geçmiş deneyim ve birikiminden aldığı güçle 800 metrekare alandaki üretim tesisimizde yapmaktadır.

CP Kalıp içinde bulunduğumuz süreçte daha yoğunluklu olarak ince cidarlı In Mold Labeling (IML Kalıp içi etiketleme) kalıpları ve plastik çatal, kaşık, bıçak kalıplarında faaliyet yürütmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede plastik kalıp sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

İnsanların her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir. Müşterilerimize çalışanlarımıza ve ortaklarımıza, davranışlarımızda; alçakgönüllülük, karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkemizdir.

Misyonumuz

Kişilere değer veren, çalışanlarını bir iş ve çözüm ortağı gören, performansı ödüllendiren, beklentilere duyarlı bireysel yeteneklerin ve takım çalışmasının özendirildiği, teknolojik altyapının sürekli yenilendiği, iş süreçlerinin geliştirildiği, iyi işleyen açık adaletli güvenilir bir şirket olmaktır.